Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Hiçmi Sevmedin

Anasayfa > Genel > Hiçmi Sevmedin

Gidişin sana hiç yakışmadı inkar etme hiç mi sevmedin ? Gittiğin gün bittiğim gündü. Gttiğin gün seni ne kadar çok sevdiğimi anladığım gündü.Gittiğin gün beni başkasının kollarına gitmeme izin verdiğin gündü. Beni hiç sevmemiş her gece beni sevdiğini söyleyen adam beni hiç sevmemiş. Pardon yine adam dedim şerefsiz kelimesi üstünde daha hoş duruyor. Beni hiç sevmeyene ben hiç olmamış sayarım. Sevmek yok artık sevmek yok artık sevmek yok artık..

Ben artık senin yüzünden tek bir insanı dahi istemiyorum hayatımda.Kötülükten başka bir şey gelmedi kimseden.Yönümüde , yolumuda bulurum elbet istemiyorum seni ne seni ne başkasını.Bir kere yüzümü güldüren defalarca ağlatıyorsa seviyorum deyip arkamdan sövüyorsa dualarına degilde beddualarına katıyorsa sizin olsun sevmeniz.Inanıyorum ki her insan yalnız geldi bu dünyaya.Ağlamaktan beter ediyorsan beni bırak git istemiyorum.

Gitmek kolay, gitmek her zaman en kolay. Arkandakini öylece bırakmak. Ona bıraktığın tek şey hatıralar değil. Nefret, öfke, kızgınlık, kırgınlık, en önemlisi de hâlâ dönmeni bekleyen bir kalp. Engel olsa kendine, söz geçirebilse kalbine şimdiye çoktan unutmuştu seni bu küçük kız. Ne kadar savunmasız ve aciz sen yokken. Ama bunların bir kelimesi bile seni ilgilendirmiyor. Neden ? Şerefsizsin çünkü. Bıraktığında ne hale geleceğimi düşünmedin mi hiç ? Her gece seni düşünürken gözümden yaşların usulca nasıl indiğini. Ayrılırken nasıl ağlamıştım, hıçkıra hıçkıra. Dayanamayıp geri dönersin zannediyordum ama kalbin yerine taş taşıdığını geç fark ettim. Ben arkadaşlarımdan teselli bulurken, sen başka kollarda. Beni böyle ağlattın ya, inan unutmam seni..

 

Ekleyen : - Tarih: 01 Mayıs 2014 - 23:22 - Okunma Sayısı : 163 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız