Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Apple’ın Telefonları Alınır Mı?

Anasayfa > Genel, Haberler, Magazin > Apple’ın Telefonları Alınır Mı?

Ben bugün bir android telefon almak yerine mutlaka Apple markalı bir telefon almak isterdim çünkü Android telefonlar bilindiği üzere insanları oldukça fazla sinir eden ve bir zamandan sonra mutlaka donmalara, kasılmalara ve takılmalara başlayan cihazlardır. Bunun için mutlaka ama mutlaka Apple markalı bir cihaz alırdım. İşte sizlere bu konuyu daha detaylı anlatmak için bir makale yazdık, Apple’ın telefonları alınır mı adlı makalemiz sizlerle..

ogApple’ın sayesinde tüm işlerinizi daha hızlı ve daha kolay bir şekilde halledebilirsiniz çünkü Apple’ın telefonları Samsung’a göre daha hızlı ve daha işlevsel çalışıyor. Bu telefonlar oldukça hızlı ve oldukça kullanışlılar! Özelliklere ve boyutlara kesinlikle aldırmayın yani özellikleri sizlere göre biraz düşük gelebilir ama emin olun Android cihazların özelliklerine bin basarlar. Apple’ın telefonları bilindiği üzere daha stabil çalışıyorlar ve bataryaları daha zor bitiyor yani iPhone bataryasını bir ve 2 gün boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. 5 – 6 ay sonra donma, kasılma veya takılma derdi yok! Telefonunuza bir şey mi oldu? Hemen teknik servise gönderin ve sizlere yeni bir telefon versinler! Bu yeni verilen telefonlar genellikle refurpished yani aşındırılmış telefonlar oluyor.

Her ne olursa olsun Apple’dan vazgeçmeyin sadece telefonlarını değil tüm ürünlerini kullanmaya özen gösterin çünkü diğer markaların sunamadığı ve veremediği her birşeyi sadece sizlere Apple’ın cihazları ve teknik servisi verebilir.

Ekleyen : - Tarih: 09 Aralık 2015 - 09:28 - Okunma Sayısı : 1.006 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız