Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Bir Sitenin Olmazsa Olmazı Nedir?

Anasayfa > Genel > Bir Sitenin Olmazsa Olmazı Nedir?

Bu bir sohbet sitesi olabilir veya başka bir içerikli site olabilir bir sitenin olmazsa olmazı temasıdır! Tema olmadan ne ziyaretçi çekebilirsiniz nede kaliteniz ortaya çıkabilir. Temanızı özenle ve muhakkak özgün bir tasarımla yapmalısınz aksi taktirde insanlar sitenizi beğenmeyecek ve siteniz hakkında olumsuz görüşlerde bulunacaktır. İşte sizlere bir sitenin olmazsa olmazı hakkında olan makalemiz..

odunya-turkce-seo-wordpress-temaBir sitenin olmazsa olmazları arasında tabiki de; ”Domain ve host geliyor.” fakat birde bunların yanında temamız yer alıyor. Tema olmadan hiç bir şey yapamazsınız ve arama motorlarında bir kaliteniz olmaz. Kaliteli bir sitenizin olması için ve ziyaretçilerinizi sitenizde daha çok tutabilmeniz için sağlam ve kullanıcı odaklı bir temanızın olması gerekiyor. İnternette dolaşan ve paylaşılan w.arez temalardan mümkünse uzak durmaya çalışın çünkü bu temaların içerisinde zararlı kodlar ve sitenizi aşağılara çekebilecek kodlar yer alıyor bunun yerine daha sağlıklı ve temiz bir tema satın alarak bu işi kökünden halledebilirsiniz üstelik bu satın aldığınız temayı istediğiniz gibi biçimlendirebilirsiniz ve istediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Şuanda bir çok site tema satışı yapıyor ve güzel bir tema bulmak isterseniz Türkiye’nin kaliteli webmaster forum sitelerinden bakarak satın alabilirsiniz.

Sizlere bu konu da umarız yardımcı olabilmişiktir çünkü bu konu hiç bir zaman ikinci plana atılabilecek ve önemsenmeyecek bir konu değildir. Temanız ne kadar SEO uyumlu ve SEO’a duyarlı olursa o kadar sizin için yararınıza olacaktır.

Ekleyen : - Tarih: 14 Aralık 2015 - 14:58 - Okunma Sayısı : 818 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız