Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Bıraktım Kağıdı Kalemi

Anasayfa > Genel > Bıraktım Kağıdı Kalemi

Uzun zaman oldu kalemi kağıdı bırakalı bir zamanlar satırlara sığdırırdım hayatın küçük parçalarını. Şimdiyse kalbimin kırılan parçalarını sığdırıyorum bu satırlara.

Bazen haketmediğin mutsuzluklar olur hayatı yaşanmaz yapar yüreğinin sıkıştığını hissedersin nefes alamazsın işte o gecelerden birini yaşıyor kırılmayı haketmeyen kalbim. Insan gözyaşlarını bile kendi silmek zorunda. Ayrılık insanın tırnaklarının sökülmesi gibi birşey öyle bir acı ki sanki tırnakların sökülür gibi acı hissedersin.

Şimdi düşündümde kalem kağıt bıraktığım yerde kalsın bu satırlara içimi dökmek daha çok kanatıyor yaraları. Anladım ki mutluluk son nefeste saklı..

Ben bir tek sana yetemedim. Kelimelerim, cümlelerim yetemedi işte, yetemedi. Sarılmak istedim, kollarım yetemedi. Uzanamadılar sana saramadılar boynunu. Öylece dikildim karşında.
Öpemedim, boyum yetemedi, parmak uçlarıma basamadım, uzanıp öpemedim. Ben seni, öpemedim Tutamadım elini sakladın, bulamadım. Ellerini ararken yolumu kaybettim, bulamadım. Ellerini ısıtamadım, nefesim yetemedi. Yetmek istedim ben sana yetebilmek istedim.
Oldurabilmek istedim “biz”i oldurmak istedim. Yanımda ol istedim, benim ol istedim yanımda. Benim sadece benim yanımda ol istedim. Ve istemek, bazen sadece istemekmiş, bunu öğrendim.

Ekleyen : - Tarih: 01 Mayıs 2014 - 15:29 - Okunma Sayısı : 313 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız