Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

EPDK Nedir? Ne İşe Yarar?

Anasayfa > Genel, Haberler > EPDK Nedir? Ne İşe Yarar?

EPDK’nın açılımı Enerji piyasası düzenleme kurumudur. Bu kurum var olan hizmetinizin hakkında bilgilendirmeler yaparak veya indirimler sunarak sizlere tekliflerde bulunabilir, Türkiye Cumhuriyetine bağlı olarak çalışır ve site adresinin uzantısı org.tr’dir yani devlet sitelerine ait belge gerektiren bir siteye sahiplerdir. İşte sizlere EPDK nedir? EPDK ne işe yarar? Enerji piyasası düzenleme kurumu nedir? Enerji piyasası düzenleme kurumu ne işe yarar? adlı faydalı bilgiler sunan makalemiz..

epdk_logoDoğalgaz, elektrik, lpg veya benzin tüm bunların hepsinin bir düzene binmesi için uğraşan sizlere düşük maliyetli enerji sunan bir kurumdur. Türkiye Cumhuriyeti adı altında görevlerini ve faaliyetlerini yürütürler aynı zamanda bu kişiler kurumsal oldukları gibi sizleri arayıp sizlere bu konular hakkında bilgilerini, indirimlerini veya tekliflerini sunabilirler. EPDK yani enerji piyasası düzenleme kurumu yukarıda anlattığımız gibi sizlere doğalgaz, elektrik, lpg veya diğer tüm enerjilerde indirimlerde veya tekliflerde bulunabilirler. Türkiye Cumhuriyeti içerisinde kurumsal olarak hizmet  ve faaliyetlerini sürdüren bir firmadır, site adreslerine bakacak olursanız site adreslerinin uzantılarının org.tr olduğunu göreceksinizdir. Bu da yani org.tr’nin kurumsal bir belge olmadan alınamayacağına işarettir, her önüne geçen ve her isteyen org.tr uzantılı bir alan adına sahip olamaz.

Bu firma hakkında şikayetleriniz varsa site adreslerinden ulaşabilir veya sikayetimvar.org adresinden şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Bu yayınladığımız makale sadece bilgi amaçlıdır bu firmayı sizlere övmüyor ve bu firmayı sizlere öneriyoruz diye birşeyden bahsetmedik sadece bilgilendirme amaçlı makaledir.

Ekleyen : - Tarih: 11 Aralık 2015 - 12:08 - Okunma Sayısı : 1.172 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız