Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Google News Nedir?

Anasayfa > Genel > Google News Nedir?

Google’ın bünyesinde çalışan ve insanlara daha doğru haberleri gösterebilmek adına oluşturulan bir servistir. Google News hayatımıza girdikten sonra Hürriyet, Milliyet ve diğer medya hizmetlerine tabi olan siteler haberler üzerinde daha fazla aktif olarak bizlere e-gazete özelliğini daha ön plana çıkardılar.

Google news yukarıda da dediğimiz gibi bizlerin haberler üzerinde daha bilgi sahibi olmamızı sağlıyor. Hayatımızın içerisinde ne kadar sorun ve güncel bilgi varsa google news üzerinden bunların hepsini öğrenebilirsiniz. Peki,  Google News’te sadece hürriyet ve milliyet mi var? Hayır, Google News’te istediğiniz kadar haber medyasının haberlerini görebilirsiniz. Güncel olarak ve son dakika olarak tüm haberlere Google News sayesinde anında ulaşabilirsiniz.

Google News’in bizler için sunduğu bu güzel özellik sayesinde yukarıda da dediğimiz gibi tüm haberlerden anında haberdar olabiliriz. Diğer bir yandansa bu haberlerden zira; ”Moda, sağlık, kadın ve diğer kategorilerin hepsinde kendi adınıza birşeyler okuyabilir bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.” İşte Google News tamamen bu, News sayesinde kazançlarınızda hitlerinizde birden fırlar ve siteniz artık bir düzene girmiş olur. News’e katılmak için sitenizin düzenli bir içeriğe sahip olması, künyeye sahip olması, hakkımızda sayfalarının bulunması gibi kriterlere ihtiyacınız var eğer bunlar sitenizde yer alıyorsa Google news’e şimdi hemen başvurabilirsiniz, daha fazla sorun veya sorununuz varsa buradan bizlere yazabilirsiniz.

Etiketler :
Ekleyen : - Tarih: 14 Ocak 2016 - 13:05 - Okunma Sayısı : 452 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız