Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Görmeyle Başlar Herşey

Anasayfa > Genel > Görmeyle Başlar Herşey

Aslında görmeyle başlar , herşey .

Tanımasan da araştırırsın . Ona ulaşmaya çalışırsın . Öğrenirsin de..

Konuşmaya başlarsın . Bakarsın ki bu kişi tam sana göre , güvenmeye , kıskanmaya başlarsın . O da seni sevmeye başlar . Çünkü bunu sana hissettirir .

Belli bir sonra hayatının tamamını kaplar . Her gece konuşursunuz , konuşmadığınız da sende bir boşluk oluşur . Acaba neden atmadı ? Acaba neler yapıyor ? Acaba sıkıldı mı benden ? Çok mu bunalttım onu ?

Sonra mesaj atmalarına ara verirsin , sırf senden sıkılmasın diye . Daha sonra iyice yerleşir kalbine . Fakat sen mesaj atmadığın da o senin kadar takmamaya başlar artık seni . Sen mesajınla kalırsın ortada . Sen zor durumda mesaj atarsın , o canı sıkıldığında atar . En acısı da bu aslında . Daha sonra geceleri müzik dinlemeyi bağımlılık haline getirirsin . Buluşmak istersin bahaneler uydurur . Her şeye çözüm getirmeye çalıştırdıkça o problem çıkartır . Her yerinde bir pürüz yaratır . İstemediği ortadadır .

Fakat bunu ona söyleyince inkar eder . Asıl gerçek olay şudur ; seninle tamamen oynadım , duygularınla oynadım . Çok da eğlendim . Ne haldesin hiç de umrumda değil istersen aşkından öl geber . Ben başkasını seviyorum . Bundan sonra bana mesaj atma , seni istemiyorum hayatımda . Fakat sen ona çoktan kendini kaptırmışsındır . Ne kadar unutmak istesende , hep bir şey çıkar karşına en ufak şeyden bile onu hatırlarsın . Ve olur olmadık yerde gözünden gelen yaşa dur diyemezsin…

Ekleyen : - Tarih: 01 Mayıs 2014 - 01:14 - Okunma Sayısı : 273 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız