Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Güzel Sohbet

Anasayfa > Genel, Sohbet > Güzel Sohbet

Güzel bir sohbet için neler vermez ki insanlar. Sadece güzel sohbet mi hayır aynı zamanda samimiyet dürüstlük, nezaket ve seviye.

İşte bu dört element birleşti mi her şey güzel olur. Reelde de sanalda da ortam çok önemli. Güzel bir sohbet için güzel bir ortam gerekli. Sohbet Sitelerinde de öyle , ya bazen çok güzel insanlarla çok güzel bir ortam oluşturursunuz yanlış bir insan gelir tüm ortamı bozabilir.

O nedenle sohbet odalarında konuştuğumuz insanlara çok dikkat etmemiz gerekiyor. Örnek olarak ilk önce samimiyet dedik bunun nedeni samimiyetin olmadığı yerlerde hiç bir şey güzel gitmez. İkinci olarak dürüstlük dedik bu da çok önemli bir kavram dürüstlüğün olmadığı yerde güzel bir muhabbette bulamazsınız, çünkü karşınızdaki insana sürekli şüphe ile bakarsınız. Üçüncü olarak nezaket dedik yani kibarlık kibar olmayan insanın karşısındaki insana da saygısı yoktur tabi kendisine de, o nedenle de güzel bir sohbetin olmazsa olmazlarındandır. Son alarak, seviye diyoruz kareyi oluşturmak için gerekli şartlardan birisi de budur. Sohbet odalarında bütün bu kavramları bir ayada tutmak gerçekten zor, fakat imkansız değil.

Site sahipleri de bu konu üzerinde biraz daha hassas olurlarsa neden olmasın. Önemli olan güzel bir muhabbet, sohbet değil mi. Biz mIRCTR.Org ailesi olarak bu konu üzerinde titizlikle çalışmaktayız bizim için öncelik daima dürüstlük, sözde değil özde dürüstlük. Bu doğrultuda sizler için sürekli kendimizi geliştirmekteyiz bizim için önemli olan sohbet odalarımızda muhabbet eden insanların incinmemesi, kırılmaması ve mutlu ayrılması diyor ve sözlerimizi sonlandırıyoruz. Hepinize iyi sohbetler.

Ekleyen : - Tarih: 29 Kasım 2015 - 22:43 - Okunma Sayısı : 471 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız