Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Riot Games Ne Kadar Kazanıyor?

Anasayfa > Genel, Haberler, Magazin > Riot Games Ne Kadar Kazanıyor?

Ünlü oyun yapımcısı ve dünyanın en çok oynanan oyunlarını oyun listesi arasında barındıran Riot Games bugüne kadar ne kadar kazandı? günlük ne kadar kazanıyor? Riot Games 2015’de ne kadar kazandı? gelin sizlere bu konuda detaylı olarak bilgi verelim ve bu konu hakkında sizlerle beraber tartışalım. Eğer bir sorunuz varsa bizlere konu altından yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Riot Games bilindiği League Of Legends(LoL) adlı oyunun yapımcısı ve dağıtımcısı. İlk olarak 2013 yılında çıkartılan bu oyun şimdiye kadar bir çok ödül almış ve bu ödülleri hak ettiği şekilde almıştır. Bugün LoL hakkında birden fazla haber çıkartılıyor ve her sene bu oyunun şampiyonlar ligi adı altında ödüllü yarışmaları sunuluyor. Riot Games tüm bu zamana kadar oldukça baya bir servet elde ettiği kesin ve gerçek yoksa bu kadar şeyi yapamazdı. Hergün twitch, youtube gibi sosyal medya platformları üzerinden videoları yayınlanıyor ve bu videolar insanların ilgisini çekiyor. Oyunseverler ve oyun video çeken arkadaşlarda bu işten para kazanmaktalar ve Riot Games buna izin vermekte.

Riot Games’in ünü tamamen League Of Legends adlı oyuna bağlı yani bu oyun sayesinde çok fazla ün sahibi oldu ve her yıl gelirini fazlasıyla arttırıyor. Bu yıl kazandığı gelir milyonların üzerinde. Sizlerde Riot Games’in LoL adlı oyununu oynamak isterseniz Google’a League Of Legends yazmanız yeterli, hemen kayıt olup oyunu indirin ve bu maceraya sizlerde katılın!

Ekleyen : - Tarih: 05 Aralık 2015 - 20:24 - Okunma Sayısı : 976 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız