Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Siz mi Seviyorsunuz

Anasayfa > Genel > Siz mi Seviyorsunuz

Fotoğrafının altına çok güzelsin, çok tatlısın diye hayatında hiç görmediği lavuklara yorum attıran bayan,siz mi seviyorsunuz ?

Peki; dekolteli,mini etek giyip bol frikikli resim atıp altına ‘oha taş , off yerim vs ‘ gibi yorumlara müsaade eden bayan , siz mi çok seviyorsunuz ?

Sevgilisine uyuyacam deyip milletin durumuna, resmine vs yorum atan saygıdeğer olarak görünen, sahtekar bayan sen mi aşıksın ?

Sohbette tanımadığı lavuklara ‘canımmmm resmimi, durumumu’ beğenir misin diye kendini yırtıp beğeni sayısını yükseltince kendini fame sanan madam sen mi O olmadan yaşayamıyorsun ?

Arkadaş, abone sayısı yüksek olan lavukların hesabında sırf arkadaş,beğeni sayısı yüksek olsun diye kendi profilini paylaştıttıran sonra babam gibi erkek istiyorum diyen hanfendi Baban gibi birini hakediyor musun ?

Bacaklarına , göğüslerine daha hayatında hiç görmediğin lavuklar için yazı yazıp bunu binlerce kişinin görmesini sağlayan yarın öbürgün çocuğuna süt verirken utanmayacak bayan sen mi yalnızsın ?

Son olarak ilişkiye girip sonra ben kız’ım deyip ortalıkta namuslu ayağına yatan namus düşmanı bayan,hani Baban’ın başını öne eğmeyecektin ?

Neyse siz aşıksınız, siz deliler gibi seviyorsunuz, siz O olmadan yaşayamazsınız . . !

Neyse bazilarina fena koydu belli beğeni sayisıda düşük olsun önemli değil önemli olan azda olsa ders alan.olur belki

Ekleyen : - Tarih: 30 Haziran 2014 - 05:09 - Okunma Sayısı : 267 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız