Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Tıklalı Lavabo’nun Eseri

Anasayfa > Genel > Tıklalı Lavabo’nun Eseri

18

 

Tıkalı lavaboyu açmak için eşinin döktüğü toz ve sıvı kimyasalın tepkimesi sonucu yaralanan kadın, bir aylık hastane tedavisi ve pek çok estetik operasyona rağmen yanık izlerinden kurtulamamanın üzüntüsünü yaşıyor.
İzzet Baysal Caddesi Ege Pasajı’nda iş yeri bulunan Selahattin Dinlemez, açıcı özellikteki toz ve sıvı kimyasalı tıkanan lavaboya döktü. Kimyasal tepkime sonucu Selahattin ve yanında bulunan eşi Gülseren Dinlemez, üzerlerine sıçrayan asit nedeniyle yaralandı.

Vücudunda derin yanıklar oluşan kadın , bir ay Köroğlu Devlet Hastanesinde, eşi de kısa süreli tedavi gördü. Gülseren Dinlemez, estetik operasyonlara rağmen yanık izlerinden kurtulamamanın üzüntüsünü yaşıyor.

Gülseren Dinlemez, gazetecilere yaptığı açıklamada, hastanede kaldığı bir ay boyunca çok acı çektiğini belirterek, bacağından alınan parçanın omzuna yama söyledi.

Ruhsal açıdan çöktüğünü anlatan Dinlemez, “Hastanede hep acı çektim. İş yerim bir ay kapalı kaldı. Bu olay bizi maddi ve manevi çöküntüye soktu. Boynumun hareketi ve bu nedenle iş yapmam kısıtlı. Boynum dönmüyor. Doktorum fizik tedavi ve psikolojik tedavi önerdi” şeklinde konuştu.

Dinlemez, vücudundaki izlerin kalıcı olduğunu kaydederek, mucize eseri asidin gözüne sıçramadığını, bunun için şükrettiğini dile getirdi.

“Boynumda, kolumda ölü dokular var” diyen Dinlemez, “Yama yapıldı, sadece yüzeysel kapatıldı o bölümler. Şu anda kolumda ve boynumda his kaybı var. Bir bayan olarak denize bu şekilde giremem. Bunun yanında kısa kollu giysiler giyemiyorum. Görenler hemen sebebini öğrenmek istiyor. Psikolojik bunalımdayım” ifadesini kullandı.

Dinlemez, lavaboya döktükleri ürünleri temizlik malzemesi satan iş yerinden aldıklarını, satıcının önerisiyle uygulamayı yaptıklarını belirterek, olayla ilgili suç duyurusunda bulunduklarını sözlerine ekledi.

Selahattin Dinlemez de toz açıcının ardından sıvı kimyasalı dökünce “volkan” gibi patladığına dikkati çekerek, eşinin yüzünün yandığını söylediğini, iş yerinde de hasar oluştuğunu vurguladı.

Ekleyen : - Tarih: 23 Nisan 2014 - 14:14 - Okunma Sayısı : 198 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız