Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Unutamıyorum

Anasayfa > Genel > Unutamıyorum

Belki ben hiç bir zaman tam olarak mutlu olamayacağım ama sen de hiç bir zaman ne kaybettiğini bilmeyeceksin. Sürekli olarak sende eksik olduğunu düşündüğün şeyi ararken her seferinde sana sunulan yetersizliklerin içinde kaybolacaksın. Yıllar sonra bir gün ben nerede hata yaptım diye düşündüğünde, aklına bile gelmeyeceğim çıkmadığın için girdiğin kalplerin koynundan..Şimdilik “iyi ki varsın ” de sarıldıklarına. cehennem yalnızlığını tattırdıklarında sana..

Her şeyi unuttum ama yüzüme bakıp gülmeni unutamadım. Söylediğin yalanları bile unuttum, beni nasıl yapayalnız bıraktığını bile unuttum. Her gece yatmadan önce aklıma geliyor suratın, bazen nefret ediyorum senden. Yine de içimden atamıyorum. Bıraktı seni diyorum, her şeyini elinden aldı diyorum ama yine de suratıma bakım gülümsemeni unutamıyorum.

Özlüyorsun ama gelsin istemiyorsun. Mesaj atsın istiyorsun ama konuşmak istemiyorsun. Deliler gibi sesini duymak istiyorsun ama aramak istemiyorsun. Umrunda değil, ama aklına geldiğinde kalbindeki o sızıyı yok edemiyorsun. Sevmek mi acaba bu? Unutmak mı yoksa yavaş yavaş?

 

Ekleyen : - Tarih: 04 Mayıs 2014 - 20:53 - Okunma Sayısı : 204 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız