Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Ya Yeneceksin Yada Biteceksin

Anasayfa > Genel > Ya Yeneceksin Yada Biteceksin

Hayat acımasız öyle değil mi …!! En sevdiklerini bile bir anda koparıp almaz mı senden ? Tam Her şey yoluna girdi derken Her şeyi alıp bozmaz mı Her defasında ? Aşk Dedikleri bir şey varmışş. Yıpratan,bitiren,kendini onun için öldürecek kadar vazgeçememek, Birde bunca şeye rağmen Karşılık alamamak..? Kimse vazgeçilmez değildir!

 

Sevmiyorsa sevmeyeceksin, İstemiyorsa İstemeyeceksin, Düşünmüyorsa Düşünmeyeceksin , Gidiyorsa kal demeyecek Gitmeyi tercih ettiyse Dur demeyecksin Gerektiği zaman sen Gideceksin.. Bu Böyle…!! Bunlar Hep Yalan.. Aşk acısından Büyük Dert Yok derler… Hangi Biriniz Oturup saatlerce günlerce aylarca Hatta yıllarca Çok Sevdiğiniz Sizin İçin Her şeyini Verebilecek Bir Arkadaşımız İçin Üzülüp Ağladık ?? ( Hiç birimiz.. ) Dünyanın Zevki O kadar Çoğalmış ki Bunca Güzellikleri Verene Bir Teşekkür Etmeye Bile Üşenenler var.

 

Her şey Her şey olmuş, kimse kimseyi umursamaz olmuş.. Anlatacak O Kadar Ço Şey Var Ki … İnsanlar yalanlara bürünmüş Sadece Çıkarları için yaşar olmuş. Hep daha fazla hep daha fazla vee hep daha fazla ister olmuş.. Öyle ki ; Ne Aşk Ne Dostluk Ne Hatır Nede Değer kaldııı… Hayat Önümüze Sınavlar çıkarıyor bazen Kimileri Geçer Kimileri Kalır Kimileri ise Ebediyette yolculuk alır.. Mutlu Olduğumuz zama neden hiç ölümü aklımıza getirmeyiz ki ? Oysa Yarın EN ufak Bir şey olursa Hemen İntihara Yelteleniriz Zorluklara Geldi Mi Yok Mutluluk Oldumu sonsuzluk isteriz.. Hiçbir zaman Geride Bırakılacaklar hesap edilmez.

 

Hep kendini düşünürek yapılır kendimi kurtarıcam derken onlarca insan Aile Hayattı Öldürür Buna Karşılık Bencillik değil mi Bu ?? Biten Her şey aslında yeni şeylerin geleceğinin başlangıcıdır. Kimse üzülmesin diye Kendini İncitmeyeceksin !! UNUTMA !! Sen Kaldırabiliyorsan Eğer Onlarda Kaldırabilir Hiç bir şey için pişmanlık duymamak gerek O Acımasız hayat dedikleri İllet İçin Göğüs Gerip Hepsini Yeneceksin Yada Sen Biteceksin… !

Ekleyen : - Tarih: 21 Mayıs 2014 - 21:32 - Okunma Sayısı : 224 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız