Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

İntihar etmedim

Anasayfa > Magazin > İntihar etmedim

1

 

Önceki gün kaldığı otel odasında tabancayla vurulmuş halde bulunan oyuncu Harika Avcı, polise verdiği ifadesini değiştirerek, “Yanlışlıkla kendimi vurdum” dedi.
Oyuncu Harika Avcı, önceki gün kaldığı otel odasında tabancayla vurulmuş halde bulunmuştu.

Biri göğsünden, diğeri koltuk altından iki kurşun yarası tespit edilen Avcı, tedavi altına alınmıştı. Avcı’nın olayda kullandığı silahın, kendisinden 24 yaş küçük eski eşi İbrahim Öztürk’e ait olduğu ortaya çıkmıştı. Avcı, polise verdiği ifadesini değiştirerek ”Yanlışlıkla kendimi vurdum” dedi. Hakkında çıkan intihar ettiği yönündeki haberlere ise tepki göstererek, sessizliğini ilk kez bozdu.

Ünlü oyuncu, “İntihar ettiğim doğru değil. İntihar edeceğim bir durumum yok çok şükür. Evimi taşımak üzere olduğum için otele yerleştim. Ve yeni evimin tadilat işleri olduğu için bir haftadır oteldeyim. Evden çıkarken davalı olduğum eşimin silahı evdeydi. Orada bırakmayıp yanıma aldım. Otelde, ‘Silahı polise mi versem’ diye düşünürken yatağa uzanmak için harekete geçtim, ayağım kaydı ve silah patladı. Kurşun göğsüme geldi. Sonrasını ben de hatırlamıyorum” diyerek kendisini savundu.

Avcı ayrıca eski eşiyle davasının sürdüğünü belirtirken, İbrahim Öztürk ise sorgusu tamamlandıktan sonra serbest bırakıldı.

Ekleyen : - Tarih: 15 Temmuz 2015 - 11:53 - Okunma Sayısı : 298 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız