Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Yorulmak bilmeyen ünlüler

Anasayfa > Magazin > Yorulmak bilmeyen ünlüler

Sezon boyunca dizi setlerinde yoğun bir tempoda adeta soluksuz çalışan birçok ünlü oyuncu, yaz aylarında dinlenmek yerine yine çalışmayı tercih etti.
İşte yorulmak nedir bilmeyen ünlü isimler..

TOLGAHAN SAYIŞMAN

Asla Vazgeçmem dizisi nedeniyle kış boyu yoğun bir tempoda çalışan Tolgahan Sayışman, dizi sezon finaline girmeden Kahpe Bizans 2’nin çekimlerine başladı. Bizans Prensi’ni canlandıran Sayışman, henüz tatil fırsatı bulamadı.

ŞEBNEM BOZOKLU

Şebnem Bozoklu’nun ‘Ulan İstanbul’ dizisi mart ayında final yapsa da ünlü oyuncu henüz tatil fırsatı bulamadı. Dizinin hemen ardından Niyazigül Dört Nala filminde rol alan sanatçı, şimdi de ‘Yok Artık’ filmi için kamera karşısına geçti.

LEYLA LYDİA TUĞUTLU

3 sezon devam eden Karadayı’da yer alan Leyla Lydia Tuğutlu,dizi henüz bitmişken soluğu film setinde aldı. Genç oyuncu yeni sinema filminde Çağatay Ulusoy’a eşlik edecek.
DAMLA SÖNMEZ

Deniz Seviyesi filmiyle Milano Uluslararası Film Festivali’nde en iyi kadın oyuncu seçilen Güllerin Savaşı’nın Gülru’su Damla Sönmez, yazın tatil yapmak yerine çalışmayı tercih etti. Çok sayıda sinema filmi teklifi alan Sönmez, tercihini tiyatrodan yana kullandı. Başarılı oyuncu, Serdar Biliş’in yöneteceği oyun için provalara başladı.

Ekleyen : - Tarih: 01 Temmuz 2015 - 20:15 - Okunma Sayısı : 211 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız