Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Rüyada Afsuncu Görmek Tabiri

Anasayfa > Rüya Tabirleri > Rüyada Afsuncu Görmek Tabiri

1

 

Rüyada afsun okuyan kimseyi görmek, eğer okuduğu afsununda Allahü Teala Hazretlerini zikrederse, halkın arasını bulmaya delalet eder. Rüyada afsun suresini okuyan birini görmek, üzüntü içindeki ve kederli halkı teselli eden, kalplerdeki kini teskin eden kimseye delalet eder.

Eğer afsununda Allahü Teala Hazretlerini zikretmez ise batıl söz söyleyen kimseye delalet eder. Afsun suresinde Allahü Teala adı zikredilmezse abes ve gereksiz kimseye işaret eder.

Kur’an ve sünnette bulunan bir dua ile bir hastayı okumak hastalık ve ağrılardan kurtulmaya, üzüntü ve kederin gitmesine, besmele ile birlikte afsun okuyan bir kimseyi görmek, insanları sıkıntılardan dolayı teselli eden insana, Allahü Teala’nın zikri olmaksızın yapılan her türlü afsun batıl söze, yalancılık ve riyakarlığa delalet eder.

Rüyada afsun görmek hayra yorulmaz. Bir kişinin herhangi bir şeyle kendisini afsunladığını görmek, büyük günah işlediğine; ağrı, hastalık, baygınlık gibi şeylerden kurtulmak için afsunlandığını görmek, hasta ise, hastalığının uzun süreceğine; borçlu ise, borçlarını uzun müddet ödeyemeyeceğine; yolculuğa çıkmak istiyorsa, çıkamayacağına işarettir. Kendisinin bir başkasına afsun yaptığını görmek o kimseden bir kötülük göreceğine; afsunladığı kişi kadınsa bir kadın şerrine düşüp halk önünde rezil olacağına; erkekse o adamdan çekinmesi gerektiğine delalet eder.

Ekleyen : - Tarih: 02 Nisan 2014 - 12:20 - Okunma Sayısı : 164 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız