Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Rüyada Ahiret Görmek Tabiri

Anasayfa > Rüya Tabirleri > Rüyada Ahiret Görmek Tabiri

Rüya1

 

Ahiret kelimesi genel anlamda olduğu için; Ayrıca bakınız; kıyamet, sırat, mizan, cennet ve cehennem.

Rüyada ahirete gitmek, uzun ve yararlı bir yolculuğu belirtir. Ahirette bulunmak, o kimsenin tüm çabalarının ve emeklerinin karşılığını alacağını büyük bir iyilik ve mutluluğa kavuşulacağını belirtir. Ahiretten kovulmak ise mal, mülk bazen de can kaybına işarettir.

Rüyada ahirete gitmek, uzun ve faydalı bir yolculuğu belirtir. Ahirette bulunmak, emeklerinin karşılığını alacağını büyük bir iyilik ve huzura, refaha kavuşulacağını belirtir. Ahiretten kovulmak, mal, bazen de can kaybına işarettir. Kendini ahirette görmek, dileklerinizin gerçekleşmesi, uğruna harcadığınız gayretlere rağmen bunların ancak bir kısmını elde edeceğinize işarettir. Ahirette kovulmak, mal kaybına ve sefalete işarettir. Ahireti seyretmek, ailece mutlu bir yaşam sürmeye yorumlanır.

Rüyada ahirette bulunduğunu ve günahlarından dolayı hesap verdiğini görmek, ecelinin yaklaştığına, tövbe etmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada ahireti görmek, ailece iyi bir hayat sürüleceğine, ahirette bulunmak, büyük bir iyiliğe kavuşulacağına, ahiretten kovulmak, mal kaybına ve sefalete düşüleceğine işarettir.

Ekleyen : - Tarih: 15 Nisan 2014 - 23:30 - Okunma Sayısı : 277 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız