Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Rüyada Alışveriş Görmek Tabiri

Anasayfa > Rüya Tabirleri > Rüyada Alışveriş Görmek Tabiri

Rüya8

 

Sevgili sohbetx.org sitesi kullanicilari. Bu günkü rüya tabirleri kösemizde rüyada alisveris görmenin ne anlama geldigini aciklayacagiz. Bu tarz rüyayi hemen hic kimse görmez ama ara sira görünsede yinede biz sizlere rüyada yapilan alisverisin anlamini aciklamak istedik..

 

Bir şey satmak yahut almak, satılan veya alınan şeye nispetle kişinin kazanacağı hayır ya da şerdir. Ev satın almak evlenmeye, toprak satın almak evlenip çoluk çocuk sahibi olmaya, Ağaç satın almak faydası sürekli olan bir işe, Elbise satın almak uzun ömmre, Peşin para ile veresiye mal almak rızkı yenilemeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Almak ve Satmak.) (Yeterli tabir için, ne alınıp satıldı ise, o nesneye veya varlığa ait maddeye bakılmalıdır. Mesela, erik satın aldığını gören kimsenin erik maddesine bakması gerekir.) ALİ (r.a.) İlimle iştigal eden birinin Hz. Ali’yi görmesi ilimde ilerlemesine, Onu görmek hayırlı nesle, uzun bir sefere, takvaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Peygamberimizin Halifeleri. )
Kazançlı bir döneme girildiğini belirtir.

 

Almak, vermekten daha iyi sayılır. Yeni durumlarla karşılaşılacağı anlamına gelir. Alınan şey ile birlikte yorumlanmalıdır.
Rüyada alisveris yaptiginizi görmeniz. Paranizi israf etmeden uygun olarak sarf etmeniz hususuna isarettir.
Kendinizi alışveriş yaparken görmek, kazançlı ve sıkıntısız bir hayat geçireceğinize işarettir.

Ekleyen : - Tarih: 12 Haziran 2014 - 23:47 - Okunma Sayısı : 207 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız