Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Yazılı Sohbet Siteleri

Anasayfa > Sohbet > Yazılı Sohbet Siteleri

Sitemizi tanıtım amaçlı yazılarımıza Türkçe siteler olduğunu kadar yabancı blog sitelerinde veya tanıtım izni veren sitelerde yapmaya devam ediyoruz.

Bir kaç cümle ile de olsa sitemizin tanıtımını yapmaya gayret göstereceğiz.  Web sayfamız yazılı sohbet, chat alanında faaliyette olup bundan tam 1 yıl önce kurulmuştur.

Güncel Tutulan bir site özelliği göstermektir. Eklenen yazılardan da bahsedelim.  Önemli spor haberleri, Tarihten haberler, Magazin haberler ve sitemiz ile doğrudan alakalı olarak sohbet ve chat yazıları eklenmektedir.

Yazılan bu yazılar farklı kategorilere eklenmektedir. Sitemizin daha rahat bulunması için. Sitemizi en iyi ifade eden konuları seçerek özgün bir şekilde kendimiz yorumlayarak yazmaktayız.

Sitelerin web tasarımları oldukça önemlidir. Gelen kullanıcıların dikkatini çekmek ve sitede kalıcı olmalarını sağlamak için olmazsa olmaz site kurallarından biridir. Sitemizin kullanılabilir ara yüzü ve sadeliği görsel olarak kusursuzdur. Online sohbet odaları ile erkekler ve bayanlarla direk chat yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Radyo yayınımız vardır. Muhabbet ederken radyo da dinleyebilirsiniz. Seviyesizlik oluşturabilecek hareketlerde bulunan kullanıcılar sitemizden derhal uzaklaştırılır ve bir daha siteleri girmelerini tarafımızdan engellenir. Seviyenin olmadığı bir yerde dostluk ve arkadaşlık da asla olamaz düşüncesi çerçevesin de hareket ediyoruz.

Ekleyen : - Tarih: 22 Aralık 2015 - 23:55 - Okunma Sayısı : 927 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız