Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Uçakta Korkutan Anons

Anasayfa > Spor > Uçakta Korkutan Anons

Galatasaray’ın Eskişehir dönüşünde uçakta anons krizi yaşandı. Alınan galibiyetle beraber uçağa büyük bir sevinçle giren sarı-kırmızılı kafilenin olumsuz hava şartları nedeniyle yapılan uyarı anonslarından dolayı büyük bir panik yaşandığı belirtildi.

Türk Hava Yolları’na ait özel uçakla Eskişehir’den dönen sarı-kırmızılılar ilk tatsız sürprizi, Selçuk İnan için doğum günü pastası kesilirken yaşadı. Pilotun, “Uçak havalanmadan lütfen kimse ayağa kalkmasın” anonsuna rağmen, pastanın uçak hareket etmeden kesildiği ve böylece ilk gerginlik yaşandığı bildirildi.
Uyarılar uçak havalandıktan sonra da devam etti. Pilotun, “Bizi zorlu bir yolculuk bekliyor. Türbulansa yakalanacağız. Sallanırız ama bir şey olmaz, merak etmeyin” demesiyle futbolcular ve kafile, ikinci bir şok yaşandı. Bir hayli tedirgin olan futbolcular, uçağın 2 kez türbulansa yakalanması nedeniyle büyük korku yaşadı.

Arkadaşlarının bu halini gören Sneijder’in ise can yeleğini giyerek olaya esprili bir şekilde yaklaştığı ifade edildi. Sneijder’in bu şakasının bile gergin ortamı dağıtmadığı dile getirildi.

Etiketler : ,
Ekleyen : - Tarih: 12 Şubat 2015 - 01:52 - Okunma Sayısı : 159 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız